Online Marketing

Online Marketing

Google Ads - PPC reklama v Google

Vieme, v čom je rozdiel!
Oslovte svojich potenciálnych zákazníkov vďaka cielenej reklame na mieru.
Každá firma má iné potreby a ciele, preto ku každej spoločnosti pristupujeme ako k individualite s vlastnou požiadavkou a navrhujeme reklamu na mieru na základe potrebných cieľov.

Vytvorenie Vašej kampane
Navrhneme štruktúru Vášho účtu tak, aby čo najlepšie vystihovala Vaše ciele. Zároveň sú tieto štruktúry vytvárané s maximálnym ohľadom na výkonnostné požiadavky Google Ads.

Optimalizácia na mieru - Prečo sa o kampaň starať?
Pravidelnou optimalizáciou sa postaráme o čo najlepší pomer cena/ konverzia. Vhodným nastavením a cielením na mieru dosiahneme maximálnu relevanciu získaného publika. Správnou optimalizáciou vieme na Vašej kampani ušetriť nemalé peniaze.


Personalizácia a cielenie reklamy
Pripravíme kvalitné reklamy, ktoré ukážu Vaše konkurenčné výhody a ponúknu zákazníkom texty, ktoré zaujmú. Reklamy vždy cielime na zodpovedajúcu skupinu Vašich zákazníkov, čím sa šetri Váš rozpočet a zvyšuje efektivita kampane.


Využitie obsahovej reklamy - YouTube a Bannery
Profesionálne bannery a video perfektne vyobrazia činnosť Vašej spoločnosti. Dokonale využiteľné na branding, či remarketing. Zacielime Vašich zákazníkov a zabezpečíme aby o Vás vedeli.

Remarketing, ktorí neotravuje, ale pripomína
Remarketingom oslovíme spätne všetkých Vašich zákazníkov. Sústredíme sa na kvalitu zobrazovania a nie na jej kvantitu. Našim cieľom je priviesť zákazníkov naspäť na web a nie ich odradiť neustálym zobrazovanám reklamy.

Google Shopping - Google Nákupy
Veľmi obľúbená platforma pre eshopy. Zvýšte svoje predaje vďaka prepojeniu Vášho sortimentu s Google. Aj napriek tomu, že je táto služba dostupná iba vo vybraných krajinách, radi ju pre Vás na otvorených trhoch pripravíme.

Jazykové bariéry nepoznáme
Naše služby ponúkame nielen pre slovenčinu, ale pustíme sa aj do kampane v češtine, rumunčine, maďarčine, nemčine či angličtine. V spolupráci s našim tímom prekladateľov, zabezpečíme kvalitné texty a relevantné kľúčové slová.

Facebook Ads - Facebook reklama


Z reklamy vyťažíme maximum
Naši špecialisti sa postarajú o to, aby bola kvalita reklamy zabezpečená po každej stránke. Kvalitné texty, profesionálna grafika a orientácia na výkon.

Nastavíme a prispôsobíme Vaše ciele
Vďaka neustálej optimalizácií Vašej kampane dbáme na úsporu Vášho budgetu. Vždy sa snažíme zasiahnuť okruh ľudí, ktorí je pre Vás relevantný a ktorý ma pre Vás potenciálne najlepší výsledok. Vašu reklamu nenecháme "bežať" len tak, ale zabezpečíme jej neustálu kontrolu.

Grafika, ktorá zaujme
Každá skupina zákazníkov vyžaduje iný spôsob oslovenia a teda aj iné obrázky, ktoré sú vlastne prvý kontakt o Vašej spoločnosti. My si preto dávame záležať, aby prvý kontakt nebol posledný.

Dynamické zobrazovanie reklám
Personalizovaná dynamická reklama na Facebook je perfektným remarketingovým riešením najmä pre veľké eshopy s veľkým sortimentom. Vašim zákazníkom ukážeme presne to, čo vidieť chcú a čo ich zaujíma.

Remarketing
Zacielime skupiny Vašich zákazníkov, alebo záujemcov o produkty a pripomenieme im Vašu spoločnosť opäť.

Podrobné sledovanie výkonnosti
Dáta a analytika sú základom dobrej efektivity. Dbáme na správne nastavenie sledovania Vašich návštevníkov. Zabezpečíme kompletné nastavenie FB pixelu s ohľadom na Vaše ciele a potreby.

Orientácia na cieľ
Ak je Vašou požiadavkou zdvihnúť návštevnosť webu, to samozrejme nie je problém. Spraví Vám to každý junior PPC. Priviesť na stránku mnoho návštevníkov je tá najjednoduchšia vec. Dôležitá je však kvalita týchto návštev - a práve to je naša silná stránka - privedieme nielen množstvo návštevníkov, ale zabezpečíme aj ich relevanciu voči Vám.

Seznam Sklik - Seznam PPC


Zabezpečíme Vašu vyhľadateľnosť v druhom najrozšírenejšom vyhľadávači v ČR v Sezname. Pomocou PPC systému Sklik zabezpečíme optimálnu preklikovosť
spojenú s požadovaným výkonom a priaznivou cenou za preklik.
Vytvoríme kompletný návrh štruktúry kampaní na základe Vašej preferencie a nášho prieskumu vhodných kľúčových slov.
Pravidelnou mesačnou optimalizáciou pre Vás zaistíme efektivitu reklám.

Seznam Zboží - Nákupy Zboží.cz


Zvýšte svoje predaje v Česku a dajte o svojich produktoch vedieť. Nastavíme Váš produktový katalóg spolu s Vašim konverzným cieľom a zaistíme čo najlepší výkon a pozície. Zobrazujte sa spolu s konkurenciou a zvýšte tak svoje šance na predaj.