Skúsený tím

Tímová práca

Sme tím mladých a skúsených marketingových špecialistov a obchodných manažérov. Naše skúsenosti pramenia z obchodu, služieb a mediálnych aktivít.

Našou cestou praxe sme si vyskúšali aj stranu zákazníka marketingových služieb agentúr vo forme našich medzinárodne úspešných projektov, ako aj stranu poskytovateľov reklamného priestoru v našich mediálnych projektoch.

parallax background

Nie sme agentúra, sme skúsený tím špecialistov

 

O našom zámere

Naše skúsenosti definujú naše služby aj naše zameranie, poskytujeme služby inak, čo vám pomôže odlíšiť sa od konkurencie.

Nie sme agentúra, sme "InHouse" tím, kde aktívne riešime vylepšenia pre našich klientov a naše projekty. U nás máte všetko a každého pod jednou strechou. . Naši pracovníci sú skúsení a zaúčaní profesionálnym senior digital marketérom, a preto máte istotu, že naše služby majú konštantnú úroveň, zabezpečovanú pravidelnými kontrolami kvality.

Nevyberajte si agentúru

Vyberajte si ľudí

Natália

Senior Online Marketing Špecialista

Mgr. Natália Blažová "Rebelle"

0907307104


Moja cesta online marketingom sa začala v roku 2009 v e-shope Ajťáci.sk, kde som zabezpečovala texty produktov a následne aj SEO riešenia. Po vyštudovaní odboru Mediamatika na UNIZA sme sa spoločne s manželom pustili do expanzie obchodu do zahraničia pod novou značkou a s vlastnou produktovou radou. Aktuálne som na vedúcej pozícii Marketingového oddelenia a inovujem marketingové stratégie pre stále vyzývajúci projekt. Popri tom sa neustále vzdelávam v nových stratégiách a trendoch najmä v oblasti online reklamy, SEO optimalizácií a nových eshop riešeniach. Rada svoje vedomosti odovzdávam a získavam nové skúsenosti, vo variabilných odvetviach do ktorých sa dostávam vďaka klientom. A preto ma táto práca s klientmi a marketingom napĺňa a baví. Aj napriek tomu, že by sa mohlo javiť, že je vždy rovnaká, je variabilná a plná nepreskúmaných možností a výziev.
Prešla som vývojom reklamy na internete v rokoch a ako vznikali nové eshopy menilo sa dynamicky aj prostredie pre marketing. Dnes, je už marketing iný ako bol na začiatku. Pretlak konkurencie a jednoduché možnosti založenia eshopu dnes nastoľujú nové pravidlá.
Vo svojom voľnom čase rada cestujem, spoznávam nové kultúry, zvyky a najmä prírodu po celom svete. Profesionálne sa venujem aj tréningu agility našich psíkov, s ktorými zdieľam aj naše cesty po svete.

Tomáš

Manažér IT projektov

Tomáš Blažo


Moja cesta nezačala hneď v marketingu. Ako prvé som v roku 2003 vytváral súkromné stránky a neskôr v 2005 a 2008 aj populárne internetové služby, kde som ponúkal reklamný priestor - tam sa začala moja cesta k marketingu. Podnikanie na internete je niečo, čo ma napĺňa už takmer 15 rokov a ešte aj dnes ma vie nadchnúť nový projekt, do ktorého sa vždy rád a s chuťou púšťam. Baví ma digitálna grafika kde mám prax 17 rokov, vedenie a riadenie eshopu s praxou 10 rokov. V marketingovej oblasti vyvíjam stratégie pre komplikované a unikátne projekty a odovzdávam know-how bohatých skúseností s internetovou reklamou a prvkov vedenia internetových firiem.
Vo voľnom čase sa rád venujem cestovaniu, fotografovaniu a komplikovaniu jednoduchých vecí :)
 • 2005

  Vytvorenie, prevádzka a management 2 úspešných webových fór
 • 2009

  Založenie vlastného darčekového eshopu ajťáci.sk
 • 2012

  Vzdelávanie v oblasti online - SEO, marketing, eshopy a prvé skúsenosti v online marketingu
 • 2014

  Prvé desiatky marketingových klientov s ktorými sme dostali príležitosť spolupracovať
 • 2017

  Založenie medzinárodného projektu Giftio. com a vlastného projektu na výrobu stieracích máp
 • 2014-2024

  Obslúžených vyše 100 klientov v oblasti eshopov / marketingu / správy kampaní / poradenstva či analytiky